SATEN VE JAPON AKMAZ ÜRÜNLER

AKMAZLARLA ilgili ayrıntılı bilgi almak için 0216 367 67 17

SATEN VE JAPON AKMAZLAR

Ayrıntılı bilgi almak için bizi arayınız

Care Label ( Japon Akmaz - Yıkama Talimatı )

Piyasada yıkama talimatı etiketi , naylon tafta veya akmaz da denir. Tekstil sektöründe kullanılır. Mat ve parlak olarak ikiye ayrılır. Yırtılabilir. Hem yapışkanlısı hem de yapışkansızı bulunur. Piyasa da % 95 yapışkansız carelabel ( yıkama talimatı ) kullanılır. Yapışkanlı olanları ütü ile tekstil materyaline yapıştırılır. Konfeksiyon ürünlerine dikilen içerik etiketidir (yıkama talimatı etiketi). Yani hem o malın yapıldığı kumaşın yün mü, pamuk mu, vs..’mi olduğu, hangi ısıda yıkanıp nasıl kurutulması gerektiğine dair bilgiler verir. Ribbon baskısı için uygun etiket hammaddesidir.

Saten Akmaz Etiketler :

Yapışkanlı ve yapışkansız çeşidi vardır. Dokuma etiketine iplik sıkıştırılarak üretilir. Zemin yüzeyi parlaktır. Dokuması sık olduğundan barkod yazıcılar da net baskı alınabilir. Siyah renkli saten etikete beyaz renkli ribon ile baskı alınır. Ribbon baskısı için uygun etiket hammaddesidir.

0216 367 67 17

Yıkama Talimatı ( Japon Akmaz ) Hakkında

Yukarıdaki video da TSC barkod yazıcı da nasıl yıkama talimatı ( japon akmaz ) basıldığını izleyeceksiniz. Barkod yazıcının üzerindeki kesici ( cutter ) sayesinde etiketlerin teker teker kesildiğini görebilirsiniz.